הקמת אתרים - גיל דור
search5, search, magnifier, lookup, find
.
דף הבית   ממשק גרירה   ניהול עמודים   דומיין   אתר לנייד   אפשרויות קידום
רלוונטי למערכת:
אקספרס
הסבר זה אינו רלוונטי לממשק אקספרס (אתרים שנפתחו לאחר התאריך 01/01/2014).
לחץ כאן למרכז הדרכה עבור ממשק אקספרס.
ממשק ישן
הסבר זה רלוונטי לממשק הישן (אתרים שנפתחו לפני התאריך 31/12/2013).

אבטחת עמודים

המערכת מאפשרת לבעל האתר לחסום גישה לתכנים נבחרים באתרו, על סמך הגדרות הניתנות לבחירה. אפשרות זו הינה שימושית במקרים בהם בעל האתר מעוניין שתוכן מסויים לא יהיה זמין לעיני הכלל, ולשלוט במתן ההרשאה לצפיה בתוכן בצורה פרטנית.

על מנת לגשת להגדרות אלו, יש להיכנס לעמוד הרצוי וללחוץ על כפתור הגדרות בתפריט העליון של ממשק הניהול. בתוך התפריט הנופל, יש לבחור באפשרות הגדרות אבטחה".החלון שנפתח מאפשר לבחור את הגדרות האבטחה הרצויות:סימון האפשרות האם אתה מעוניין לנעול את העמוד הזה לצפייה של חברי האתר בלבד? יגרום לכך שרק חברים רשומים באתר (ובמידה ונדרש אישור מנהל האתר כדי לאשר הרשמה לאתר - חברים שהרשמתם אושרה) יוכלו לגשת לתכני העמוד. במידה ואפשרות זו מסומנת, נסיון גישה לעמוד זה על ידי גולש תציג לו עמוד הרשמה למערכת החברים, בו הוא יוכל להתחבר עם פרטיו הקיימים או להירשם.

סימון האפשרות האם אתה מעוניין לנעול את העמוד הזה לבעלי סיסמה מיוחדת בלבד? יציג תיבה בה בעל האתר יוכל להזין את סיסמת הגישה לעמוד. בעת נסיון גלישה לעמוד זה, תוצג תיבת בקשת ססמה לגולש - רק במידה והגולש הקליד את הססמה הנכונה, הוא יוכל לצפות בתכני העמוד. את הססמה ניתן למסור לגולש בכל אמצעי, לבחירת בעל האתר (לדוגמא - במסגרת דואל הנשלח לתפוצה, באמצעות פניה ישירה ועוד).

סימון האפשרות האם אתה מעוניין להציג תוכן לחברים לא רשומים? יפתח חלון עריכה, בו בעל האתר יוכל להציב תוכן מיוחד שיוצג בסמוך לטופס ההרשמה, במידה והוא מעוניין להציג תוכן דוגמת יתרונות ההרשמה או הסבר לגבי תהליך ההרשמה.

לאחר בחירת האפשרויות הרצויות, יש ללחוץ על עדכן נתונים על מנת לשמור את השינויים.