הקמת אתרים - גיל דור
search5, search, magnifier, lookup, find
.
כל אחד פונה היום אל אתרי האינטרנט כאשר הוא מחפש מידע, אנשי מקצוע, ארגונים, עסקים ועוד. אפילו צעיר או צעירה שמחפשים עבודה, בודקים את המעסיקים הפוטנציאלים שלהם באינטרנט, לפני שהם מגיעים לראיון עבודה, ולומדים מראש להכיר את המקום. לכן, כל מי שמחפש עובדים, לקוחות, ספקים, רוצים לבנות לעצמם תדמית ועוד, חייב שיהיה לו אתר אינטרנט מקצועי, אטרקטיבי ומעודכן.

בניית אתרים - טיפים לחיפוש חברה מקצועית

מטפלים, יועצים, עורכי דין גירושין, רואי חשבון, ועוד, אם אתם מחפשים מי שעוסק בתחום של בניית אתרים שהוא מומחה בתחום, ויעשה עבורכם עבודה מקצועית ואיכותית, לפניכם מספר טיפים לבחירה של אותה חברה.
  • יש מספר גדול מאוד של חברות אשר עוסקות בתחום של בניית אתרים. הדבר הראשון שצריך לעשות כאשר מחפשים חברה הוא כמובן לגלוש באינטרנט ולהציץ אל האתרים של אותן חברות, לראות שהן לא בבחינת "הסנדלר הולך יחף". אם לחברה אתר לא מושקע, לא אטרקטיבי ולא מושך את העין ואת הלב, אולי לא כדאי לפנות אליה כלל.
     
  • דרך אחרת, לא פחות חשובה היא לקבל המלצות מחברים שבנו אתר, והשתמשו ועדיין משתמשים בשירותיה של חברה מסוימת, והם כמובן מרוצים ממנה. קשר עם חברה בדרך כלל לא מסתיים עם העלאת האתר לאוויר. הוא צריך לעבוד ללא תקלות, להתעדכן באופן משמעותי, ולהתאים את עצמו לחידושים בתחום של חיפוש אתרים בגוגל.
     
  • אף פעם לא להסתפק בהמלצה, אלא לבדוק את החברה, אולי מה שמתאים לחבר שלכם, לא בהכרח מתאים לכם. ההמלצה היא דרך הסינון הראשונית, שלאחריה תהיה בידיכם רשימה מצומצמת של עד ארבע חברות, אליהן תפנו באופן אישי.
     
  • השלב הבא הוא הצצה אל מספר אתרי אינטרנט שבנתה אותה חברה עבור לקוחות שונים. נכון, שאף פעם אי אפשר לדעת מה באתר הוא החלק של הלקוח ומה החלק של החברה, יחד עם זאת, חברה איכותית לא תוציא תחת ידיה מוצר שאינו עומד בסטנדרטים גבוהים, אפילו במחיר של וויתור על לקוח זה או אחר.

בשורה התחתונה, בדיוק כמו שיש רשלנות רפואית, יש רשלנות בבניית אתרים. לכן, בחור חברת בניית אתרים מקצועית, לא משנה עבור איזה תחום מיועד האתר.