הקמת אתרים - גיל דור
search5, search, magnifier, lookup, find
.
התחרות השיווקית, התחרות על כל לקוח, היא גדולה ביותר בענפים רבים. מטפלים, רואי חשבון, יועצים, עורכי דין גירושין, פסיכולוגים, וכמובן סוחרים - כל אלה מבקשים עד כמה שאפשר להגיע לכמה שיותר לקוחות פוטנציאלים, וכמובן גם לקוחות בפועל. לכן, מומלץ לכל אחד צריך להתייעץ עם בוני אתרים, בכדי להשתמש בדרך המתאימה לו ביותר להגיע אל הלקוחות דרך אתר אינטרנט אטרקטיבי.

בניית אתרים לטלפון נייד
הטלפונים החכמים: אייפון, אנדרואיד, בלקברי ועוד, הולכים ותופסים יותר ויותר מקום בחיים. יותר ויותר אנשים עושים בהם שימוש יום יומי, בעיקר הצעירים. כבר לא צריך להגיע הביתה אל המחשב הנייח בכדי לבדוק מידע באתר כלשהו, לא צריך להיסחב כל היום עם המחשב הנייד על הגב - בתוך כף היד, בטלפון, יש אפשרות לגלוש לכל אתר באופן מיידי.
יש מספר אפשרויות גלישה בטלפונים הניידים: יש אפשרות של בניית אתרים, אתרי אינטרנט אשר מותאמים לגלישה בטלפון חכם, כלומר, כמו בגלישה ברשת האינטרנט במחשב, אך גלישה לאתר שהוא מותאם לגלישה בטלפון בלבד. אתר מותאם לגלישה בטלפון נייד דומה עיצובית לאותו אתר אינטרנט של החברה בה מדובר, אך יש בו התאמות גלישה עם פונקציות שמתאימות לטלפון.

פיתוח אפליקציות
אפשרות אחרת היא להחליף את בניית אתרים בפיתוח אפליקציות לגלישה בטלפונים הניידים החכמים. יותר ויותר חברות, אירגונים, בעלי עסקים ועוד, דואגים לפיתוח של אפליקציות ייחודיות. היתרון באפליקציות הוא קלות ונוחות הגלישה אל אתר מבוקש, אין צורך לכתוב כתובת (ולדייק בה), אפשר לסרוק ולצלם תמונה אשר מופיעה בעיתון, על לוח מודעות, על פלייר, ואפילו על חלון ראווה של בנק. כל אלה מובילים במהירות ובנוחות אל אתר הנותן את המידע הדרוש תוך מספר שניות.

אם שואלים מה עדיף: לבנות אתר או להתמקד האפליקציה, התשובה היא גם וגם, ואפילו עוד. כל מי שחפץ חיים בתחרות השיווקית על ליבו וכיסו של כל לקוח, חייב להשתמש בכמה שיותר פלטפורמות שיווקיות שהוא יכול כולל אתר אינטרנט, דף פייסבוק, אפליקציה וכמובן גם אפיקי שיווק לא דיגיטליים.


כלל השירותים הללו מביאים לכך שעליכם לפנות אל אדם מקצועי בתחום. בדיוק כמו שלעולם אתם לא תתפשרו על רופא עם עבר של רשלנות רפואית, אל תתפשרו על חברת בניית אתרים.