הקמת אתרים - גיל דור
search5, search, magnifier, lookup, find
.
היום לכל עסק, ארגון, נותן שירותים, ספק או בעל מקצוע חופשי יש אתר אינטרנט. כולל עורך דין, אשת ראיית חשבון, פסיכולוג, מטפלת, נוטריון, יועצת ועוד. יחד עם זאת, מסתבר, שלא מספיק לתחזק אתר אינטרנט טוב ואיכותי, אם רוצים להגיע אל קהל לקוחות גדול ביותר, חשוב להיות גם בעל דף מתאים בפייסבוק. 

בניית אתרים במקביל לדפים בפייסבוק
דף פייסבוק הוא דף אישי. כל אחד יכול לפתוח דף אישי משל עצמו, ויחד עם זאת להפוך דף זה לסוג של אתר אינטרנט במספר דרכים.

חשוב לשים לב לעובדה שלא כדאי להיות עם דף פייסבוק בלבד. כדאי מאוד להיות גם עם דף פייסבוק ובו סטטוס מתעדכן, וגם עם אתר אינטרנט מעוצב ומשמעותי. העדכון של דף הפייסבוק קל מהיר ונח יותר מעדכון של אתר אינטרנט, ויש בכך ייתרון גדול, במיוחד בעולם התחרותי בו אנו חיים ומתפקדים.

כאשר עובדים עם חברה מקצועית של בניית אתרים, אפשר שדף הפייסבוק והאתר "יידברו" ביניהם. כלומר, תגובות מהאתר, תועברנה אל דף הפייסבוק, וכך, תכני האתר, ובמיוחד אלה החדשים והאקטואליים ביותר יגיעו אל הפייסבוק ויקבלו חשיפה רבה ביותר, כי כידוע, החשיפה בפייסבוק היא גדולה ביותר, כאשר גם חברים של החברים עשויים להיחשף לאותו מידע.

הגדלת חשיפה
מחקרים שנעשו לאחרונה הראו כי אנשים שוהים זמן רב בפייסבוק, חלקם אפילו יותר מאשר באתרי אינטרנט, כך, באמצעות בניית אתרים לאינטרנט ובפתיחת חשבון בפייסבוק וברשתות חברתיות אחרות, אשר קשורים זה לזה, יכול כל אחד להגדיל בצורה משמעותית את זמן החשיפה שלו ללקוחות פוטנציאליים. ולא תמיד רק לקוחות שמחפשים אותו במיוחד. כך יכול כל מוכר להגיע באופן מזדמן ואקראי אל לקוחות רבים ביותר. שאולי אחרי החשיפה בפייסבוק יחפשו באופן ספציפי את האתר ברשת.

לבנות אתרים זה עסק למקצוענים. מי שרוצה להגדיל את חוג הלקוחות שלו, ומכן, גם להגדיל את המכירות, את העיסקאות ואת הכנסתו החודשית, חייב לעצמו עבודה מקצועית של מומחה בתחום שייבנה עבורו אתר אינטרנט ודף פייסבוק, מעודכנים ביותר.

וכאן, החשיבות של מומחה היא גדולה מאוד. בדיוק כמו שלעולם לא תפנו אל רופא המבצע רשלנות רפואית, אל תפנו אל בונה אתרים העושה זאת ברשלנות.