הקמת אתרים - WEBFOCUS - גיל דור
search5, search, magnifier, lookup, find
.

כתובת אימייל לעסק

אחת מהטעויות הנפוצות ביותר, היא
שימוש בכתובת דוא"ל עם דומיין שלא שלכם!

@

הפתרון הנכון לעסק שלך:
כתובת דוא"ל עסקית עם שם הדומיין של העסק!

אין יותר נכון מזה - לתקשר עם לקוחות העסק באמצעות כתובת דוא"ל יחודית לכם עם שם הדומיין שלכם!

לדוגמא, gil@webfocus.co.il  - נראה הרבה יותר נכון ושיווקי, מאשר הייתי משתמש בכתובת:  gil12332@freedomain.com

ולשאלה שאני תמיד נשאל - האם אני חייב אתר אינטרנט כדי שיהיה לי דומיין ותיבות דוא"ל לעסק ?
והתשובה שלי - אתר אינטרנט תמיד מומלץ, אך לא חובה.
אפשר להזמין דרכנו תיבות דוא"ל בודדות, וללא צורך באתר אינטרנט!

עלות תיבת דוא"ל, בנפח 1GB - רק 100 ש"ח (+מע"מ) לשנה !
arrow-down11, arrow-down, download, bottom
לא מעט עסקים, משתמשים בכתובות דוא"ל עסקיות בשמות דומיין שונים, לדוגמא:
  Asia@0199.net,   Usa@walla.net,   Israel@gmail.co.il,    Europe@netwision.com,   Africa@smille.com
וזו טעות שכיחה גם מבחינה שיווקית וגם מבחינה טכנית !!
אין תחליף לתיבות דוא"ל עם שם הדומיין שלכם!!

מדוע זו טעות שיווקית ?
עסק שמשתמש ומציג כתובות דוא"ל של ספקי תוכן חינמיים, כגון:  Walla, Hotmail, Gmail, Yahoo...  מוריד מערכו של העסק בעיני הלקוח. זה נראה לא רציני ולא נכון, שעסק שמכבד את עצמו משתמש בדוא"ל חינמי.

ומדוע זו טעות טכנית ?
הדומיין הוא לא שלכם ולא בבעלותכם, הדומיין שייך לספק שירות אחר.
ניקח לדוגמא, עסק שעובד כבר שנים רבות עם ספק אינטרנט מקומי, לדוגמא: אינטרנט זהב, בזק בינלאומי או אחרים.
העסק משתמש כבר שנים רבות, בכתובת של הספק אינטרנט, לדוגמא:  America@012.com.il....
והגיע הזמן, מסיבה זו או אחרת, לעבור לספק שירות אחר.
ומה יהיה על אלפי כרטיסי ביקור שחולקו, פרסומים שנעשו,  אלפי לקוחות שכולם מכירים את כתובת הדוא"ל הישנה....
סיבה נוספת היא שינוי כתובות דומיין אצל הספק, או סגירת השירות.... ומה הלאה ?
לא מעט ספקי שירות נסגרו והשאירו עשרות אלפי בעלי כתובות דוא"ל שנאלצו להחליף כתובת.
וספקים אחרים, שמסיבות שונות, מחליטים יום בהיר להחליף את שמות הדומיין שלהם, ולעיתים מאלצים את הלקוח להחליף גם כן.